Компанія WoodTechnic - виготовляє продукцію з натурального дерева, а саме:

- Дверцята жалюзійні, соснові;

- Дверцята панельні, соснові;

- Фасади для шухляд, соснові.

1. ДВЕРЦЯТА ЖАЛЮЗІЙНІ - меблеві фасади, які отримали назву завдяки конструкції, яка подібна до жалюзі. Сфера застосування: меблеві фасади, двері для шаф-купе, ставні, міжкімнатні перегородки, облаштування радіаторів та обігрівачів, декорування інтер`єру. Матеріал: натуральна деревина - сосна.

2. ДВЕРЦЯТА ПАНЕЛЬНІ - меблеві фасади, які можна обрізати на будь-якій висоті та будь-яким кутом. Сфера застосування: закриття мансардних проємів, меблеві фасади, шафи-купе. Особливість: можливість обрізати на будь-якій висоті та будь-яким кутом. Матеріал: натуральна деревина - сосна.

3. ФАСАДИ ДЛЯ ШУХЛЯДИвиготовлені з матеріалу «сосна». Застосовують в меблевій галузі. Замінити старі кухонні фасади на нові  можна  швидко і якісно.

Рекомендації щодо лакування та фарбування фасадів виробництва WoodTechnic:

   За допомогою морилок або кольорових лаків можна надати деревині кольору або відтінку. Для дерев`яних фасадів підходить будь-який лак (на водній чи поліуретановій основі). Спочатку дерево покривають грунтом тієї ж фірми-виробника що і лак, або будь-яким іншим швидковисихаючим лаком. Грунт наносять губкою або пензлем. Після висихання дрібним наждаком обробляють всю поверхню, знімаючи піднятий ворс. Операцію повторюють 2-3 рази згідно інструкції, дотримуючись режиму сушіння. Неприпустимо залишати негрунтовані місця. Згодом велюровим валиком, а недоступні для валика місця - пензлем, покривають основним лаком, не допускаючи потьоків і напливів. Повторюють лакування 3-5 разів, дотримуючись інструкції для лаку.

   Товар виробництва Woodtechniс™ виготовлений відповідно до ДСТУ Б.В.2.6.-99:2009 «Блоки дверні дерев`яні. Загальні технічні вимоги».

   Не містить шкідливих речовин.

   Продукцію зберігати в приміщені при температурі від +5 градусів до + 35 градусів, з вологістю не більше 65 %.

   Правила і умови використання продукції за призначенням.

   Гарантійний термін експлуатації продукції виробництва компанії Woodtechniс™ - 1 рік від дати виготовлення при умові правильного зберігання, правильного монтажу і правильної експлуатації у відповідності до чинних стандартів, нормативних документів та діючого законодавства України. Зовнішній вигляд виробів, комплектність (згідно з умовами купівлі), повинні перевірятись покупцем у момент купівлі та отримання дверцят жалюзійних. Гарантійний термін зберігання невстановлених дверних полотен складає 12 місяців від дати виготовлення, при умові зберігання продукції згідно з ДСТУ Б В.2.6-99:2009 (EN 14351-1:2006, NEQ) БЛОКИ ДВЕРНІ ДЕРЕВ'ЯНІ Загальні технічні умови.

Термін придатності - необмежений.