«WoodTechnic»  компанія, яка працює над своїм постійним розвитком та вдосконаленням. Це перед усім, гарантії якості, професіоналізм, цікаві пропозиції та рішення.

  

   Підприємство  успішно функціонує протягом дев`яти років. За цей час наша діяльність досягла досить великих масштабів. Саме тому ми завжди зацікавлені в розвитку дилерської мережі і запрошуємо  до співпраці спеціалізовані магазини , фабрики по виготовленню меблів, приватні столярні майстерні, дизайнерів по проектуванню меблів, кухонь, а також  компанії або приватних осіб, що здійснюють регулярні закупки  з метою подальшої роздрібної та оптової торгівлі кінцевому замовнику.

Хто може стати нашим дилером?
   Ми постійно шукаємо нових партнерів і з радістю розглядаємо всі варіанти взаємовигідної співпраці. Дилером може стати будь-який учасник ринку - компанія або приватна особа, що здійснює регулярні оптові закупівлі у ТзОВ «WoodTechnic» з метою подальшої роздрібної  та оптової торгівлі кінцевому замовнику.

Які ціни на продукцію ми пропонуємо своїм дилерам?   

  Дилерам нашої продукції ми пропонуємо лояльні ціни, які забезпечують конкурентноспроможність на ринку торгівлі.  

Чи є мінімальна партія закупівлі товару?
  
Ми співпрацюємо з оптовими магазинами, фірмами-виробниками, а також з дрібним гуртом. При укладеному договорі дилерські ціни дійсні для будь-якої партії. Враховуючи, що Ви так само зацікавлені у роздрібній та оптовій торгівлі дверей, фасадів, як і ми. Для нас важливий кожен клієнт! 

Виставкові взірці?

   Для наочної демонстрації товару ми пропонуємо дилерам виставити в магазині зразки дерев`яних меблевих фасадів. На всі зразки даються додаткові знижки. Це дає змогу клієнтам в живу оцінити якість товару та його переваги.

 Логістика?

   Процедура відправки продукції оптом налагоджена й може бути додатково оптимізована з урахуванням Ваших побажань. Також, відправляємо товар кур`єрською службою Нова пошта.

   За детальною інформацією звертайтеся:

(067)340-30-19

e-mail: woodtehnic@ukr.net