Woodtechnic - компанія, яка працює в деревообробній галузі виробництва України. Заснована у 2008р. і на сьогоднішній день є імпортером плити МДФ/ХДФ, а також є виробником продукції «вироби з натурального дерева» а саме:

-       Меблеві фасади «дверцята жалюзійні»;

-       Меблеві фасади "дверцята панельні";

-       Фасади для шухляд.

    В продовж 2008-2013рр. на підприємстві працював виробничо-складальний цех і першою продукцієї власного виробництва стали «дверцята жалюзійні». Відмінні та якісні характеристики забезпечили товару широке застосування в меблевій галузі. Дверцята жалюзійні можна використати : як меблеві фасади, міжкімнатні перегородки, двері в гардероб, закриття батарей, радіаторів та інших проємів. На сьогоднішній день на території Україні немає жодного виробника-аналога по виробництву продукції "дверцята жалюзійні". Випуск товару супроводжується великим попитом на продукцію із натурального дерева.

    Враховуючи потребу українського ринку в екологічно-чистому продукті, наступним кроком компанії в 2015 році стало виробництво продукції «дверцята панельні» та "фасади для шухляд".

     На даний момент ми успішно співпрацюємо з мережею будівельних гіпермаркетів ТОВ "Епіцентр К", ПрАТ "Нова Лінія", ТзОВ ТБД "Олді", ТзОВ "Леруа Мерлен", ТзОВ "Будмен", а також з магазинами-салонами по продажу фасадів по всій Україні. Експортуємо товар в ЄС, Грузію, Білорусію, Молдову.

    Політика в області якості: фірма «Вудтехнік» прагне бути лідером на ринку України через випуск якісної, екологічно-чистої, надійної, та безпечної продукції за доступною ціною. Керівництво компанії розвиває взаємовигідні відносини з постачальниками і партнерами для підвищення здатності разом створювати цінності.